Kontakt

Autoservis

[sg_popup id=”1″ event=”onload”][/sg_popup]

Autoservis Praha 4

CAR CENTRUM PRAHA s.r.o. poskytuje komplexní péčí osobním i užitkovým vozům. Nabízíme nejen profesionální a technické zázemí servisů, ale také individuální přístup a výhodné ceny.

Našim cílem je vždy zajistit špičkový servis ke spokojenosti zákazníka.

 1. Opravy vozů všech značek
 2. Veškeré mechanické práce
 3. Opravy motorů a převodovek
 4. Karosářské a lakýrnické práce
 5. Výměna auto skel
 6. Prodej náhradních dílů
 7. Autodiagnostika
 8. Příprava a zajištění STK + měření emisí
 9. Vyřízení pojistných událostí
 10. Mytí + čištění vozů
 11. Montáž zabezpečovacích a tažných zařízení, autoelektroniky
 12. Zapujčení  náhradního vozu
 13. Autoservis

Autoservis Car Centrum Praha. Nabízíme vam Opravy motorů a převodovek

Zabýváme se opravami motorů a převodovek jakékoli složitosti. V rámci jednotlivých oprav je motor dle potřeby rozmontován a vyčištěn. Veškeré nečistoty poté ekologicky zlikvidujeme.

Opravujeme manuální a automatické převodovky, které můžete do naší dílny přivézt i samostatně. Dále se zaměřujeme na:

Přibližnou cenu zakázky se dozvíte ještě dřív, než se pustíme do práce.

Pravidelný a inspekční servis.

Dodržováním servisních intervalů zachováte funkční a jízdní vlastnosti svého vozu po celou dobu životnosti. Pravidelný servis navíc odhalí potenciální poruchy a upozorní na nutné výměny dřív, než bude pozdě. Pravidelný servis Vašeho vozidla šetři Vaši peněženku !

Vaše auto můžeme prověřovat v pravidelných intervalech nebo vždy, když nebudete s něčím spokojeni. V rámci pravidelného servisu provádíme kontroly a výměny:

 1. olejů i jiných provozních kapalin
 2. rozvodových řemenů
 3. klínových řemenů
 4. akumulátorů
 5. brzdového systému
 6. chladicího systému

Autodiagnostika

Provádíme autodiagnostiku zážehových i vznětových motorů. Váš vůz připojíme na profesionální diagnostické přístroje, které nám umožní získat úplný přehled o aktuálním stavu automobilu.

K diagnostice elektronických součástí vozidel využíváme moderní technologie a zkušenosti našich pracovníků. Díky tomu jsme schopni identifikovat veškeré poruchy i potenciální (skryté) závady – v motoru, ABS, automatické převodovce, navigačním systému nebo kterémkoli z airbagů.

Dokážeme opravit všechny závady elektronické řídící jednotky (ECU), která se stará o jednotlivé činnosti – řízení samotného motoru, airbagy, ABS, ESP, navigace, sedadla, klimatizace atd.

S firemními zákazníky sjednáváme individuální podmínky pro servisování vozidel, které nemusí obsahovat pouze různé formy slev, ale i další výhody, například stejné podmínky pro firemní vozidla i soukromá vozidla zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

Přinášíme vám slevu až 10 % při rezervaci on-line!

Sdílet