Kontakt

Správa vozového parku

Správa vozového parku Praha

Poskytujeme kompletní servis spojený s provozem Vašeho vozového parku Praha.

V dnešní době dává většina lidí přednost vyřízení kompletních služeb na jednom místě. Z toho důvodu nabízíme nejen podnikatelům a malým firmám, ale i soukromým osobám  správu jejich vozového parku.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a jsme schopni nabídnout a domluvit služby dle jeho potřeb.

Podrobně se seznámíme s vaším vozovým parkem, jeho potřebami a náročností provozu a poté stanovíme nejvhodnější varianty provozu a údržby.

Výhody správy vozového parku:

 1. vozidla ZDARMA na servis odvezeme, opravíme a vrátíme zpět na firmu,čímž Vám šetříme čas a nervy při vyřizování nezbytností s provozem vozového parku
 2. poskytujeme kompletní servis
 3. hlídáme za Vás všechny servisní prohlídky
 4. veškeré náhradní díly za výhodnější ceny
 5. nabízíme objednání a montáž Vámi vybraných auto doplňků
 6. připravíme vozidlo na STK a následně ji i vyřídíme

Pravidelný a inspekční servis

Dodržováním servisních intervalů zachováte funkční a jízdní vlastnosti svého vozu po celou dobu životnosti. Pravidelný servis navíc odhalí potenciální poruchy a upozorní na nutné výměny dřív, než bude pozdě. Pravidelný servis Vášeho vozidla šetři Vaši peněženku!

Vaše auto můžeme prověřovat v pravidelných intervalech nebo vždy, když nebudete s něčím spokojeni. V rámci pravidelného servisu provádíme kontroly a výměny:

 1. olejů i jiných provozních kapalin
 2. rozvodových řemenů
 3. klínových řemenů
 4. akumulátorů
 5. brzdového systému
 6. chladicího systému

Autodiagnostika

Provádíme autodiagnostiku zážehových i vznětových motorů. Váš vůz připojíme na profesionální diagnostické přístroje, které nám umožní získat úplný přehled o aktuálním stavu automobilu.

K diagnostice elektronických součástí vozidel využíváme moderní technologie a zkušenosti našich pracovníků. Díky tomu jsme schopni identifikovat veškeré poruchy i potenciální (skryté) závady – v motoru, ABS, automatické převodovce, navigačním systému nebo kterémkoli z airbagů.

Dokážeme opravit všechny závady elektronické řídící jednotky (ECU), která se stará o jednotlivé činnosti – řízení samotného motoru, airbagy, ABS, ESP, navigace, sedadla, klimatizace atd.

Opravy motorů a převodovek

Zabýváme se opravami motorů a převodovek jakékoli složitosti. V rámci jednotlivých oprav je motor dle potřeby rozmontován a vyčištěn. Veškeré nečistoty poté ekologicky zlikvidujeme.

Opravujeme manuální a automatické převodovky, které můžete do naší dílny přivézt i samostatně. Dále se zaměřujeme na:

Přibližnou cenu zakázky se dozvíte ještě dřív, než se pustíme do práce.

S firemními zákazníky sjednáváme individuální podmínky pro servisování vozidel, které nemusí obsahovat pouze různé formy slev, ale i další výhody, například stejné podmínky pro firemní vozidla i soukromá vozidla zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

KONTAKTUJTE NÁS

Sdílet